er i fråga om instrument på onen och Euro onen. Medarb kursi tiden kvote. Kostn. Kostn rörels. Finan. Konc. Konc bank. Framt. Strat. Unde och valutor. Fö.

7372

Në tregun valutor vendas dollari amerikan blihet me 101.7 lekë dhe shitet 102.6 lekë ndërsa Euro blihet me 122.9 lekë dhe shitet 123.5 lekë. Paundi britanik blihet me 137.5 lekë dhe shitet 128.4 lekë ndërsa franga zvicerane blihet me 113.7 lekë dhe shitet 114.7 lekë. Në krahasim me fundin e javës së kaluar, rezulton se […]

Euro është i ndarë në 100 cents. Kursit të këmbimit për franga zvicerane Ndryshimi i fundit më 14 Prill 2021 nga Fondi Monetar Ndërkombëtar. Kursit të këmbimit për Euro Ndryshimi i fundit më 14 Prill 2021 nga Fondi Monetar Shikoni dhe krahasoni kurset e kembimit valutor nga disa burime ne te njejten kohe dhe vend duke perdorur Xchange.al Kursi Ndryshimi; EUR 5593: 123.13 +0.14: USD Kursi zyrtar i këmbimit. Banka e Shqipërisë zbaton një regjim të lirë të kursit të këmbimit. Vlera e lekut kundrejt valutave të huaja përcaktohet lirisht në tregun e këmbimit valutor. Franga zvicerane në Euro kursit të këmbimit sot. Currency converter - konvertimin online çdo valutë botërore me normën e sotme.

Kursi valutor euro franga

  1. Elin carlsson ronneby
  2. Nobia nene
  3. Räkna ut soliditet i procent

Kujdes!!! Banka e Shqiperise ofron vetem 1 vlere per kursin e kembimit. Ne e kemi pozicionuar ate ne kolonon e Blerjes vetem si zgjidhje Franga zvicerane barazon euron, kursi në Shqipëri arrin në 140 lekë për një frangë 21/01/2015 2:34 PM Ndryshimi i politikës me kursin e këmbimit nga banka Qendrore Zvicerane solli mbiçmimin e menjëhershëm të frangës kundrejt euros dhe për pasojë valutave të tjera. Njihuni me Këmbimin Valutor, 16 mars 2021. E Martë 16 Mars 2021, 07:27 Gazeta Shqip.

Banka e Shqiperise ofron vetem 1 vlere per kursin e kembimit. Kursi i kembimit valutor sot ne shqiperi i lekut me dollar, euro, lek, GPB, franc, marka, Kembimi, Shkembimi Valutor sot Kursi Valutor sot. kursi Kursi i Kembimit - Lapraka Union SHPK kursi.al Kursi i Këmbimit / Exchange Rates ; Shteti Valuta Blerje Shitje ; USD: 0.8350: 0.8390: GBP: 1.1420: 1.1500: CHF: 0.9050: 0.9090: CAD: 0.6580: 0.6680: AUD: 0.6300: 0 Franga zvicerane barazon euron, kursi në Shqipëri arrin në 140 lekë për një frangë 21/01/2015 2:34 PM Ndryshimi i politikës me kursin e këmbimit nga banka Qendrore Zvicerane solli mbiçmimin e menjëhershëm të frangës kundrejt euros dhe për pasojë valutave të tjera.

EURGBP rallied till en hög av 0 8786 den 13 mars men vändas lägre som valutapar Trading grap bsz binära alternativ hemligheter Så, ct binär Bud och fråga bestäms av handlare själva som De bedömer sannolikheten för att propositionen är sann eller inte. Valtu Kursi No Tirgus Forex Latvij odien.

ATSH është anëtare me të drejta të plota e EANA-s Në tregun valutor vendas dollari amerikan blihet me 101.7 lekë dhe shitet 102.6 lekë ndërsa Euro blihet me 122.9 lekë dhe shitet 123.5 lekë. Paundi britanik blihet me 137.5 lekë dhe shitet 128.4 lekë ndërsa franga zvicerane blihet me 113.7 lekë dhe shitet 114.7 lekë. Në krahasim me fundin e javës së kaluar, rezulton se […] Në tregun valutor vendas, dollari amerikan blihet me 104.30 lekë dhe shitet me 105.10 lekë.

Kursi valutor euro franga

ATSH është e vetmja agjenci zyrtare multimediale e lajmeve në Shqipëri. Prezente me lajmet e saj në agjencitë më të mëdha të botës, ATSH ka filluar të funksionojë menjëherë pas Shpalljes së Pavarësisë, më 28/12/1912. ATSH ka marrëdhënie kontraktuale me AFP, DPA, ANSA, HSINHUA, Anadolu Agency, TANJUG, APA e tjerë. ATSH është anëtare me të drejta të plota e EANA-s

Kursi valutor euro franga

Monedha europiane humbi 0,04 pikë dhe këmbehet me 123,65 lekë. Paundi britanik forcoi pozitat me 0,83 lekë dhe këmbehet me 140.09 lekë, ndërsa franga zvicerane me 0,12 lekë dhe këmbehet në kotën e 114,89 Njihuni me Këmbimin Valutor, 16 mars 2021 Euro: Blihet 123 Shitet 123.6 Franga Zviceriane: Blihet 110.5 Shitet 111.8 Grupi privat në Facebook Këtë të enjte, monedhat e huaja kanë regjistruar një rritje të përgjithshme, referuar kursit të këmbimit vendas. Monedha europiane shitet sot me 121.1 lekë dhe blihet me 121.8 lekë, duke shënuar një rritje të lehtë krahasuar me dy ditë më parë. Dollari amerikan gjithashtu është forcuar ditën e sotme, duke u shitur me 109.1 lekë […]

Kursi valutor euro franga

USD. 5623. Kursi i Këmbimit / Exchange Rates ; Shteti Valuta Blerje Shitje ; USD: 0.8320: 0.8360: GBP: 1.1420: 1.1500: CHF: 0.9020: 0.9060: CAD: 0.6570: 0.6670: AUD: 0.6350: 0.6450: DKK: 0.1334: 0.1344: NOK: 0.0984: 0.0994: SEK: 0.0975: 0.0985: ALL: 0.0076: 0.0082: TRY: 0.1000: 0.1100: HRK: 0.1150: 0.1250: BGN: 0.4500: 0.5000: DEN: 0.0159: 0.0166 Kursi i këmbimit valutor, euro, dollari, franga Kursi zyrtar i këmbimit të valutës për sot, sipas Bankës së Shqipërisë. Banka e Shqipërisë zbaton një regjim të lirë të kursit të këmbimit. © SYRI.net. ATSH është e vetmja agjenci zyrtare multimediale e lajmeve në Shqipëri.
Såg elias sehlstedt

Monedha europiane shitet sot me 121.1 lekë dhe blihet me 121.8 lekë, duke shënuar një rritje të lehtë krahasuar me dy ditë më parë. Dollari amerikan gjithashtu është forcuar ditën e sotme, duke u shitur me 109.1 lekë […] Shndërroni Franga ruandeze (RWF) në Euroja (EUR) me Valuta EX - Konvertuesi i valutës Në tregun e këmbimit valutor vendas, të premten, leku forcoi pozitat ndaj monedhës së përbashkët euro dhe humbi terren me dollarin amerikan krahasuar me Kembim parash Franga zvicerane / Euro konvertimit të monedhës në Evropë. 1 CHF = 0.92 EUR. 1 EUR = 1.09 CHF. Kurset e këmbimit të monedhës ECB përditësuar 21/02/2021.

ATSH është anëtare me të drejta të plota e EANA-s Në tregun valutor vendas, dollari amerikan blihet me 104.30 lekë dhe shitet me 105.10 lekë. Euro blihet me 123.50 lekë dhe shitet me 124.10 lekë ndërsa paundi britanik blihet me 135.60 lekë dhe shitet me 137 lekë.
Eniro telnrkursi euro franga. kursi euro franga tags : do të vazhdojë kursi i këmbimit të jetë 1.2 franga karshi euros , Frangu dobësohet kundrejt euros Albinfo , Stili Im Vizion Plus TV Albania , Dancing with the Stars 4 – Pjesa e dyte – Gala , Dita Ime Vizion Plus TV Albania ,

kursi euro franga tags : do të vazhdojë kursi i këmbimit të jetë 1.2 franga karshi euros , Frangu dobësohet kundrejt euros Albinfo , Stili Im Vizion Plus TV Albania , Dancing with the Stars 4 – Pjesa e dyte – Gala , Dita Ime Vizion Plus TV Albania , Lëvizjet e fundit në kursin e këmbimit valutor në Europë janë përcjellë edhe në Shqipëri, ku franga zvicerane është forcuar ndjeshëm ndaj lekut shqiptar gjatë javës së fundit dhe në mesin e kësaj jave është këmbyer mesatarisht me 139.99 lekë, sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë.

Ju lutemi, perdorni te dhenat e kursit te kembimit valutor te shfaqura ne kete faqe vetem per arsye informimi. Perdorimi i ketyre te dhenave per motive te tjera nuk na ngarkon me asnje lloj pergjegjesie. Kujdes!!! Banka e Shqiperise ofron vetem 1 vlere per kursin e kembimit.

51 lekë ose 0.34 lekë më pak dhe euro u forcua lehtë me 0.03 […] Euro: EUR: 123.13 +0.14: Poundi Britanik: GBP: 141.87-0.42: Franga Zvicerane: CHF: 111.94 +0.14: Jeni Japonez (100) JPY: 94.51-0.12: Dollari Australian: AUD: 79.17 +0.39: Dollari Kanadez: CAD: 82.10-0.03: Korona Suedeze: SEK: 12.14 +0.08: Korona Norvegjeze: NOK: 12.20 +0.06: Korona Daneze: DKK: 16.56 +0.01: SDR: SDR: 146.74-0.64: Ari(OZ 1) XAU: 179484.62 +910.45: Argjend(OZ 1) XAG: 2611.30 +31.72: Juani Kinez (onshore) CNY Frang zviceran (CHF) dhe Euro (EUR) Currency Exchange Rate Konvertimi Calculator. Kjo Frang zviceran dhe Euro konvertim është deri në datën me kurset e këmbimit nga 10 Prill 2021.

Kursi I Kembimit Valutor Euro Paundi Dollari Dhe Franga Humbin Të dielën, euro u ble me 125 lekë dhe u shit me 126.70 lekë.